SMEG Laboratorium Autoclaaf VLS 60G
SMEG Autoclaven
De autoclaaf is ontworpen om hoogwaardige resultaten te leveren voor een breed scala aan toepassingen, waaronder de sterilisatie van zowel verpakte als onverpakte instrumenten, glaswerk en holle voorwerpen zoals pipetten of poreuze materialen, de sterilisatie van vloeistoffen in open of gesloten containers, de bereiding van agar, de sterilisatie van biologisch gevaarlijk afval en meer.
Veilige en effectieve sterilisatie
Dankzij de geïntegreerde stoomgenerator, het brede temperatuurbereik en het gebruik van hoogwaardige materialen zoals AISI 316L roestvrij staal voor de tank en de verwarmingsmantel, garandeert de autoclaaf zeer efficiënte en betrouwbare sterilisatieresultaten. Daarmee is het een ideale oplossing voor een breed scala aan toepassingen in de wetenschap en laboratoria.
Snel koelsysteem
Het snelkoelsysteem verkort de afkoeltijd met ongeveer 40% ten opzichte van de standaardversie en versnelt het sterilisatieproces van vloeistoffen, waardoor ook vloeistoffen in open containers gesteriliseerd kunnen worden. Voor sommige specifieke versies is ook een geïntegreerde koelventilator beschikbaar, die zorgt voor ultrasnelle koeling en de processnelheid verder verhoogt, waardoor de algehele efficiëntie van de autoclaaf verbetert.
Laadoplossingen
De machine kan optioneel worden uitgerust met accessoires zoals een elektrische kraan om het laden en lossen te vergemakkelijken en een complete set sterilisatiemanden met verschillende laadcapaciteiten.
| Standaard programma's | 20 aanpasbare programma's |
| Klok en kalender | |
| herprogrammeerbare fasen | |
| Temperatuurbereik | 60 - 136 °C |
| Nauwkeurigheid | 0,1 °C |
| Stroomcondensor | Standaard |
| Temperatuursensor binnen de kuip | 2 x PT100 |
| Bediening | 3.2'' LCD scherm |
| Display | LCD |
| Doseersysteem reinigingsmiddel | |
| Niveausensor reinigingsmiddel | |
| Veiligheidsslot | Ja |
| Beveiligingen | Veiligheidsdeurslot & Noodopeningssysteem |
| Alarm | |
| R232 poort | |
| Foutopsporingsfunctie | |
| Dataregistratie | |
| Recirculatiepomp | |
| Ingebouwde waterontharder | |
| Droogsysteem | |
| Afmetingen extern (bxdxh) | 735x600x800mm |
| Afmetingen intern (bxdxh) | 413x460mm |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal AISI 304 |
| Materiaal intern | Roestvrij staal AISI 316L |
| Aantal niveau's | |
| Netto gewicht | 160 kg |
| Geluidsniveau | |
| Spanning / aansluitwaarde | 200-230V 3N~/ 380-400V 3N~/ 50Hz/60Hz |








Koelen
Vriezen
Temperatuurregistratie
Medische logistiek
Occasions
Over ons
Rental
Service & Onderhoud
Vacatures






